У Сумах судитимуть наркомана

Працівники поліція знайшли та вилучили у будинку 28-річної громадянки два пакетики з канабісом. Такий потяг до наркотичної речовини буде вартувати їй кримінального покарання, про це пише сайт Суми Сьогодні

До дільничного офіцера поліції, під час проведення у приміщенні сільради прийому громадян, звернувся один з місцевих жителів. Чоловік поділився з правоохоронцем підозрами щодо своєї односельчанки, яка, на його думку, може зберігати наркотики.

При подальшій перевірці інформація знайшла своє підтвердження – в оселі 29-річної жінки й справді знайшлися два паперові пакунки з речовиною рослинного походження, зовні схожою на висушену та подрібнену коноплю. Загальна вага «знахідки» склала 8 грамів.

Як пояснила сама жінка, восени минулого року вона знайшла у себе на городі дикоростучу коноплину, проте не стала її знищувати. Знаючи спосіб виготовлення канабісу, вона дбайливо зібрали листя, висушила його та ретельно перетерла. Сховавши подалі від сторонніх очей, періодично вживала наркотик шляхом паління через «бульбулятори».

Наразі вилучену сировину направлено на експертизу, а щодо любительки «дурман-зілля» слідчі Сумського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 309 КК України (незаконне виробництво, зберігання наркотичних засобів без мети збуту). За пристрасть до «кайфу» жінці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Джерело: Суми Сьогодні