У Сумах чоловік зберіав наркотиків на 15 тисяч гривень

Працівники управління з протидії наркозлочинності виявили 39-річного сумчанина, який зберігав вдома кілограм марихуани та макової соломи. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого склала майже 15 тисяч гривень, передає сайт СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Сумській області.

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів до працівників поліції надійшла інформація, що 39-річний сумчанин вдома зберігає велику кількість наркотиків. Під час огляду його домоволодіння, поліцейські в кухні та кімнаті знайшли велику кількість пакетів, паперових згортків із коноплями, маковою соломою та пристрій для паління марихуани.

«Господар пояснив, що вирощував коноплі та мак на своїй присадибній ділянці і зберігав виключно для власного вжитку. Проте є підстави вважати, що «наркотичне зілля» він міг збувати наркозалежним особам. Зараз цю інформацію ми перевіряємо, – коментує Радій Будзинський, начальник управління протидії наркозлочинності ГУНП в Сумській області. – За цінами чорного ринку вартість вилученого складає 15 тисяч гривень».

Все вилучене працівники поліції вже направили на експертизу. А за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».   Покаранням за таку протиправну діяльність може стати позбавлення волі від двох до п’яти років.

Джерело: СУМИ СЬОГОДНІ