Трьом наркоманам з Конотопу загрожує кримінальна відповідальність

Лише за два дні працівники поліції зареєстрували три злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. Всіх трьох любителів «кайфу» поліцейські виявили у нічний час доби, під час несення служби по охороні громадського порядку. За вказаними фактами слідчі поліції вже відкрили кримінальні провадження та проводять досудове розслідування, передає КОНОТОП СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Сумській області.

Першим в поле зору наряду поліції потрапив 39-річний конотопчанин. Чоловік, побачивши правоохоронців, став помітно нервувати, тож поліцейські вирішили з’ясувати причину такої поведінки. Оглянувши його особисті речі, стражі порядку відразу зрозуміли, в чому річ: у його шкарпетці вони виявили паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження, ззовні схожою на коноплю.

Цього ж дня подібним чином привернув до себе увагу й 33-річний місцевий мешканець. Він зберігав при собі медичний ін’єкційний шприц, заповнений речовиною бурого кольору, ззовні схожою на опій ацетильований, та згорток з марихуаною.

Ще одного 33-річного любителя «кайфу» прямо в центрі міста виявив дільничний офіцер поліції. В руках чоловіка знаходився поліетиленовий пакет із саморобним пристроєм для паління коноплі, емальованою мискою з нашаруванням речовини бурого кольору та скляною ємністю з речовиною, що мала характерний запах ацетону.

Всі затримані пояснили, що не займались збутом заборонених речовин, а виготовляли їх виключно для власного вжитку.

Джерело: КОНОТОП СЬОГОДНІ