Про стан розвитку та якості дитсадків розмовляли у Лебедині

На апаратній нараді, яку провів  Олександр Бакликов, начальник відділу освіти Володимир Доценко повідомив присутнім інформацію про стан розвитку та якості дошкільної освіти міста. Зокрема, для забезпечення потреб населення щодо охоплення дітей дошкільною освітою у місті функціонує 5 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності, розрахованих на 781 місце. Три дошкільні навчальні заклади мають типові приміщення (ДНЗ «Ромашка», «Калинка», «Казка») та два розташовані у пристосованих приміщеннях (ДНЗ «Чайка» та ДНЗ «Сосонка»). Усі ДНЗ мають належним чином оформлені земельні акти, пише ЛЕБЕДИН СЬОГОДНІ із посиланням на Лебедин.

Упродовж останніх років мережа дошкільних навчальних закладів міста стабільна. В усіх закладах  створено належні умови для виховання та розвитку дошкільнят.

За  оперативними даними у Лебедині налічується 1667  дітей дошкільного віку. 966 дітей виховуються в дошкільних навчальних закладах міста. 1302 дитини охоплено різними формами дошкільної освіти. Із 283 дітей п’ятирічного віку 270 дітей отримують дошкільну освіту безпосередньо в дошкільних навчальних закладах,  13 дітей охоплені соціально-педагогічним патронатом, що здійснюється дошкільними навчальними закладами міста.

За звітний період на особистому прийомі у начальника управління побувало 37 громадян. Крім того, працівниками управління надаються консультації, поради по телефону. Найбільше громадяни звертались з питань зрізки дерев, підсипки та грейдерування вулиць, влаштування вуличного освітлення, ремонт житлового фонду та інші.

Джерело: ЛЕБЕДИН СЬОГОДНІ.