На Сумщині торгували людьми

Розшукувані достатньо довго переховуються від слідства. Чотири з них сумчани, ще одна – уродженка Краснопілля. Всіх їх підозрюють у втягуванні в проституцію, вербуванні та переміщенні жінок до інших країн, де вони потрапляли в секс-рабство, передає КРАСНОПІЛЛЯ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Сумській області.

Голованьова Алла Сергіїївна, 42-річна уродженка Краснопілля. Жінка ще на початку 90-х років свій «трудовий шлях» розпочала з проституції з початку в нашій країні, потім за кордоном вже у якості сутенерши.

Спільницею Голованьової в Сумах стала 32-річна Кушнір Олена Анатоліївна. Саме вона підшукувала для подруги дівчат, які перебували в складних життєвих обставинах та мали певні матеріальні труднощі. За що отримувала чималу грошову винагороду.

Під час слідства працівники поліції довели провину і 30-річної сумчанки Коваленко Анастасії Миколаївни. Жінка також займалась проституцією в одній з південних країн, після чого, за певну грошову винагороду знаходила молодих жінок, яким розповідала про роботу танцівниць в нічному клубі за кордоном та переправляла їх до іншої країни, де вони дізнавались, що працювати потрібно буде повіями. Жінку засудили до чотирьох років позбавлення волі. Проте, вона продовжує ухилятись та переховуватись від ухвали суду про відбиття покарання.

Інших двох підозрюваних, 45-річного Босого Олександра Олександровича та його 37-річну дружину Руду Ганну Миколаївну, сумські працівники поліції розшукують за торгівлю людьми, які шляхом обману та шантажу, втягнули у боргову кабалу 20 молодих сумчанок та переправили їх через державний кордон України.

Босий Олександр Олександрович, 1971 року народження;

 

Руда Ганна Миколаївна, 1979 року народження

Працівники поліції звертаються з проханням до всіх, кому відома будь-яка інформація щодо місцеперебування всіх зловмисників, або інформація, яка може допомогти слідству розшукати даних громадян, повідомте про це до найближчого відділу чи відділення поліції на лінію «102» або за телефонами у Сумах: (0542) 66-70-49, 66-73-35.

Джерело: КРАСНОПІЛЛЯ СЬОГОДНІ