На Сумщині чоловіка засуджено за вбивство співмешканки

Липоводолинським відділом Роменської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення відносно 44-річного жителя одного із сіл Липоводолинського району Л., який обвинувачувався в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України), передає ЛИПОВА ДОЛИНА СЬОГОДНІ з посиланнм на Магнолію-ТВ.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що обвинувачений у жовтні 2016 року прийшов до своєї колишньої співмешканки, яка на той час проживала спільно зі своєю прикутою до ліжка бабусею. Чоловік та жінка, незважаючи на розрив стосунків, разом вживали спиртні напої. Того дня бабуся чула, як вони сваряться на кухні, а потім, з її слів, голоси затихли. Тіло онуки наступного дня виявила працівниця соціальної служби, яка прийшла навідати стареньку. Смерть потерпілої настала від тупої травми живота, що спричинила кровотечу.

Як повідомив начальник Липоводолинського відділу Роменської місцевої прокуратури Денис Бондаренко, на суді обвинувачений свою вину не визнав, зазначивши, що жінка спершу впала, а коли він намагався її підняти, то випадково ударив коліном. Проте зібрані під час досудового розслідування докази спростували його свідчення. За рішенням суду чоловіка визнано винним у інкримінованому злочині та призначено покарання у вигляді 7 років 2 місяців позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Сумської області

Джерело: ЛИПОВА ДОЛИНА СЬОГОДНІ