Інтернет-шахраї продовжують обдурювати довірливих жителів Сумщини

11 тисяч гривень втратила 53-річна жителька Білопільського району, яка через Інтернет намагалась придбати трактор. Працівники поліції ведуть пошуки зловмисника, так званого продавця, який, отримавши передоплату за товар, зник. В поліції за фактом шахрайства відкрили кримінальне провадження та вкотре застерігають громадян від подібних пройдисвітів, про це пише БІЛОПІЛЛЯ СЬОГОДНІ з посиланням на поліцію Сумської області.

За допомогою до поліції звернулась жителька Білопільського району. Жінка розповіла правоохоронцям, що, намагаючись зекономити на покупці трактора, вирішила скористатись добре відомими сайтами оголошень в Інтернеті. А коли знайшла потрібну об’яву, зв’язалась телефоном з продавцем та домовилась про умови придбання товару. Чоловік на іншому кінці дроту попросив перерахувати завдаток в розмірі 11 тисяч гривень, отримавши які, перестав виходити на зв’язок та видалив своє оголошення з сайту.

За даним фактом працівники поліції вже відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Проводяться всі пошукові дії, направлені на розшук зловмисника. Правоохоронці ж продовжують застерігати всіх жителів області не довіряти незнайомцям, які пропонують придбати або продати товар в мережі Інтернет. Не перераховувати величезні суми грошей, сплачуйте за товар при його отриманні. Пам’ятайте, що за цікавою пропозицією, може ховатись звичайнісінький зловмисник.

Джерело: БІЛОПІЛЛЯ СЬОГОДНІ