Хлопець по телефону залякував однолітків, називаючись куратором “Синього кита”

Викрити поліцейським «куратора» допомогла мати наляканої школярки, якій останній спробував нав’язати виконання небезпечних завдань. Вже у відділку поліції хлопець пояснив – не думав про погане, в такий спосіб він вирішив розіграти своїх знайомих, передає сайт СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Сумській області.

Протягом останніх кількох тижнів завдяки втручанню поліції на території України вдалося виявити чимало учасників так званих груп смерті, і навіть встановити кількох кураторів та адміністраторів груп на зразок «Синій кит», у яких дітей та підлітків підштовхують до вчинення самогубств. Поліція Сумщини щоденно проводить копітку роз’яснювальну роботу в школах, училищах, вищих навчальних закладах ставлячи за мету вберегти молодь від скоєння необдуманих кроків. Проте не всі, на жаль, сприймають важливу інформацію адекватно і додають проблем собі, хвилювань власним батькам та роботи поліції.

Чотирнадцятилітній учень однієї зі шкіл Сум, вирішив налякати двох своїх приятелів та активізувавши на своєму мобільному функцію «Невпізнаний номер», зателефонував кожному з них по черзі. Коли ж приятелі підняли слухавки, змінивши голос прошепотів, що він є куратором групи «Синій кит» і вимагає виконання поставленого завдання та звіту. Інакше їм залишилося жити не більше доби. Через кільки хвилин хлопець знову зателефонував друзям та зізнався, що то він розіграв їх. Але на цьому не заспокоївся, і маючи номер знайомої дівчини з іншого навчального закладу вирішив розіграти ще і її. Та дівчинка жарту не «оцінила», і, почувши в слухавці зловісний шепіт, відразу ж кинула трубку та вимкнула комп’ютер. Коли ж дзвінок повторився, передала слухавку мамі. Зрозумівши, що розмовляє з дорослою людиною, тут вже школяр-жартівник поклав трубку. Але батьки наляканої дівчинки, пам’ятаючи поради правоохоронців на подібні випадки, зателефонували до поліції та повідомили про дивні дзвінки. І вже наступного дня школяр-жартівник розповідав поліцейським, що просто хотів повеселитись та пожартувати.

Поліція просить батьків приділяти більше уваги своїм дітям, частіше спілкуватися з ними, та вчити життю в суспільстві. Щоб пізніше їм не довелося відповідати за ті чи інші необдумані вчинки.

Джерело: СУМИ СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы