Бажання романтики коштувало юнакові великої суми грошей

Саме таку суму зняли з картки 20-річного жителя Шосткинського району його нові приятельки, з якими він познайомився в соціальних мережах. Юнак запросив дівчат до свого дому, влаштував романтичну вечерю, та «не розрахував із алкоголем». Коли ж прокинувся, виявив, що з його банківської картки зникли гроші, передає ШОСТКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Сумській області.

Із заявою про крадіжку 2600 гривень з банківської картки до Шосткинського відділу поліції звернувся 20-річний мешканець одного з сіл району. Він пояснив, що в крадіжці підозрює двох своїх нових знайомих, з якими відпочивав ввечері. Як з’ясувалось, юнак познайомився з двома подружками в соціальних мережах. Коли зустрілися – запросив їх на романтичну вечерю до свого дому. Через деякий час заснув, а коли прокинувся, дівчат вже не було. А на мобільний прийшло смс-повідомлення про зняття з рахунку 2 600 гривень.

Нових приятельок чоловіка правоохоронці розшукали одразу. Ними виявились дві місцеві дівчини 17 та 18 років. У скоєному обидві зізнались. Розповіли, що коли хлопець заснув, вони викрали його банківську картку, пін-код від якої їм був відомий, на таксі добрались до міста і зняли там готівку. Після чого повернулись до хлопця додому і поклали картку на теж місце, де і брали.

За фактом крадіжки в поліції вже відрили кримінальне провадження. Намагаючись уникнути покарання, дівчата вже повернули потерпілому викрадені кошти. Подальшу їх долю вирішуватиме суд. Санкція статті, за якою відкрите кримінальне провадження, передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Джерело: ШОСТКА СЬОГОДНІ